زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

لباس منزل
چی بپوشیم پرنیا آینی ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ نظر (1)

خانم های خوش پوش چه طور در منزل لباس می پوشند؟

لباس های راحتی زنانه در خانه چگونه باشد ؟ بسیاری از خانم ها به لباس پوشیدن خود در بیرون از منزل اهمیت می دهند و هنگامی که به خانه می آیند هر لباسی را به تن می کنند. خوب لباس پوشیدن در خانه را نیز نباید بی اهمیت دانست زیرا خوب لباس پوشیدن در منزل احترام به خودتان است و این کار باعث می شود وضعیت خلق و خویتان التیام پیدا کند و شادتر باشید. شما با خوب لباس پوشیدن در منزل و اهمیت به خودتان به اطرافیان تان می فهمانید که باید به شما احترام بگذارند و اهمیت دهند و دیگر دغدغه این را ندارید که مهمانی ناخوانده داشته باشید و در برابر او شلخته به نظر برسید . انتخاب لباس خانم ها برای منزل دارای اصول و قواعدی است که در این بخش از دنیای مد و فشن مجله اینترنتی زیپ بدان پرداخته ایم.

 نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه

لباس های کهنه نپوشید

 
کشوی لباستان را بررسی کنید و لباس های کهنه ، پاره ، رنگ و رو رفته خود را دور بیاندازید اما یک دست لباس کهنه برای پوشیدن در زمان کار با سفیدکننده برای خود نگه دارید. شما باید برای خودتان ارزش قائل شوید و در خانه لباس های نو و جذاب بپوشید.
 

همیشه لباس خواب نپوشید

 
در طول روز در خانه لباس های ساتن و گیپور خواب را نپوشید بلکه طوری لباس بپوشید که احساس راحتی کنید.زیرا لباس لباس خواب مخصوص خواب است نه در طول روز پس یک خانم خوش پوش در طول روز نباید با لباس خواب در منزل باشد لباس خواب مخصوص شب است . 

لباس های راحت بپوشید

 
لباسی که در خانه می پوشید باید راحت باشد تا بتوانید آزادانه حرکت کنید پس بهتر است لباس های تنگ و سفت و پلاستیکی را کنار بگذارید و لباس هایی که چروک می شوند، را نپوشید.


 
 

 

لباس های شما باید اندازه تنتان باشد

 

لباس خانه شما باید راحت باشد اما نباید به سراغ لباس های خیلی گشاد بروید و لباسی را انتخاب کنید که برایتان بزرگ باشد پس لباس های اندازه تنتان را بخرید و هرگز به سراغ لباس گشاد نروید مخصوصا اگر اضافه وزن دارید.
 
لباس های همرنگ نپوشید
 
بهترین نوع لباس در خانه بلوز و شلوارهای ست خانگی با ترکیبی از رنگ های شاد و زنده است. لباس هایی را انتخاب نمایید که همرنگ نباشند و رنگ هایی که بیرون از خانه کمتر می پوشید را برای لباستان در نظر بگیرید.
 

 جنس لباستان باید مناسب باشد

 
لباس های خانگی به این دلیل که مدت زمان بیشتری پوشیده می شوند باید راحت باشند پس لباس های چسبان پلاستیکی مانند لگینگ و تاپ های تنگ انتخاب نکنید بلکه لباس خانگی نخی را انتخاب کنید.لباس های خانگی مدت بیشتری در تن ما هستند پس نیاز به شستشو بیشتری دارند بنابراین جنسی را برای لباس خانگی خود انتخاب کنید که با شستشو کهنه و بی رنگ و رو نشود .

 


 

لباس های خیلی باز و پوشیده انتخاب نکنید

 
لباس های خانگی که انتخاب می کنید باید نه خیلی باز و نه خیلی پوشیده باشند و بهتر است در روزهای سرد لباس کاملا پوشیده و در روزهای گرم لباس خیلی باز نپوشید بلکه لباس هایی را انتخاب نمایید که فقط یک بخش از بدن را نشان دهند مثلا لباس هایی که از پشت روی کمر باز هستند و بلوزهایی که روی شانه شان سوراخ است برای خانه مناسبند. دقت کنید درخانه تاپ بندی و شلوارک کوتاه نپوشید و تاپ را با شلوار و شلوارک را با تی شرت معمولی بپوشید.
 

دمپایی و یا صندل بپوشید

 
برای محافظت از پوست کف پایتان و زیباتر شدن اندامتان در خانه صندل بپوشید. خانم های قد کوتاه با پوشیدن صندل با کمی لژ یا پاشنه می توانند بلندتر و کشیده تر به نظر برسند.


 


 
 

لباس هایتان باید تنوع داشته باشند

 
لباس های خانگی شما نیز باید تنوع داشته باشد و در خانه بهتر است لباس های یک شکل مانند همیشه گشاد یا تنگ، همیشه دخترانه یا اسپرت، همیشه باز یا بسته نپوشید ، بلکه چند دست لباس در چند سبک مختلف مثل یک بلوز و دامن، یک تی شرت و شلوار گشاد راحت، یک تاپ و شلوار برمودا، یک تی شرت و شلوارک جین، یک پیراهن نخی تا روی زانو، یک تونیک با لگینگ انتخاب نمایید و بپوشید.
 

لباس هایتان را طبقه بندی کنید

 
لباس هایی که در کشوی خود دارید را بررسی کنید و لباس هایی را که می توانید با هم ست کنید را جداگانه تا کنید. پیراهن ها و لباس های یک سبک و مدل را هم جداگانه تا کنید. سپس از لباس هایی مانده که چیزی برای ست کردن ندارند، عکس بگیرید تا هنگام خرید تکه مناسب برای ست کردن با آن لباس را خریداری نمایید.


 
 

همیشه خوشبو باشید

 
شما در خانه نیز نباید بوی عرق بدهید پس بهتر است مرتب حمام کنید و برای خوشبوتر بودن از مام رولت ضد تعریقی که بوی ملایمی دارد و یا عطرهای خوشبو استفاده کنید.
 

از انتخاب لباس های کاملا ساده خودداری کنید.

 
لباس هایی را بخرید که کمی زرق و برق داشته باشند تا جذاب تر و زیباتر به نظر برسید و روحیه تان با نشاط تر شود.شما بهتر است در کشوی لباس تان شومیز، تاپ و تی شرت داشته باشید تا هر وقت می خواهید تیپ اسپرت بزنید تی شرت و تاپ و اگر می خواهید یک تیپ نیمه رسمی زیبا برای داخل خانه داشته باشید ، سراغ شومیز بروید.
 

شلوار، شلوارک، دامن

 
شلوار، شلوارک و دامن نیز از لباسهایی ضروری برای خانم ها هستند . شلوارک جین آبی کم رنگ را بایک شومیز سفید بپوشید تا زیبا و جذاب شوید . شما می توانید در خانه انواع دامن های کوتاه یا بلند را با لباس های مناسب ست کنید .
 

پیراهن ها و لباس های سرهمی 

 
پیراهن ها و لباس های سرهمی نیز پیشنهاد دیگر ما برای لباس پوشیدن در خانه هستند . می توانید در خانه انواع پیراهن های بلند یا کوتاه با جنس های سبک و راحت بپوشید و استایل متفاوت داشته باشید و یا از لباس های سرهمی که شما را جذاب تر نشان می دهد ، استفاده نمایید.


 
 

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

مطالب مرتبط

یک نظر بگذارید