زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 رنگ سال 2021
رنگ شناسی پرنیا آینی ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ نظر (0)

4 ترکیب رنگ با آبی کلاسیک رنگ سال 2021 ، چطور با رنگ سال ست و استایل جذاب تری داشته باشیم

چه رنگ هایی را با رنگ سال ست کنیم؟ این سوالی است که برای بسیاری از افراد پس از معرفی رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال 2021، پیش می آید. ما نیز در این مطلب پس از بررسی های متعدد قصد داریم زیباترین ترکیب های رنگی سال 2021 را به شما معرفی کنیم. در این مطلب با موضوع راهنمای ست کردن لباس با رنگ آبی کلاسیک ، به شما جذاب ترین رنگ ها را برای ست کردن رنگ سال خواهیم گفت. بنابراین اگر قصد دارید استایلی چشم نواز و به روز داشته باشید تا انتها این مطلب همراه با زیپ باشید.

  ترکیب رنگ خاکستری و آبی کلاسیک

خاکستری از جمله رنگ های اسرار آمیز می باشد و از طیف های رنگی مختلفی نیز برخوردار می باشد. اما بهترین طیف رنگی برای ست کردن با آبی کلاسیک می توانید از خاکستری روشن استفاده کنید، این رنگ می تواند زیبایی منحصر به فرد کننده به استایل شما بدهد.
اما رنگ خاکستری تیزه گزینه مناسبی برای ست کردن در کنار آبی کلاسیک نمی باشد، به این دلیل که استفاده از دو رنگ سیر در کنار یکدیگر ممنوع می باشد.

 
 
 راهنمای ست کردن رنگ سال برای استایل نوروزی
 

ترکیب رنگ نارنجی و آبی کلاسیک

رنگ آبی کلاسیک سنگینی خاص خود را دارد و ترکیب آن می تواند با رنگ نارنجی استایلی شاد و گرم را برای تیپ نوروزی شما بوجود بیاورد. طیف رنگی نارنجی روشن تا نارنجی سیر ، می تواند مورد استفاده برای استایل هایی به رنگ آبی کلاسیک قرار بگیرد.
نکته ای که می تواند کامل کننده باشد این است که برای استایل های شاد از نارنجی روشن و برای استایل های کلاسیک و سنگین از نارنجی کلاسیک یا سیر استفاده کنید.

 
 
 زیباترین ترکیب های رنگی با رنگ سال

 

ترکیب رنگ سفید با رنگ آبی کلاسیک

رنگ سفید را می توانید در دسته رنگ هایی قرار بدهید که بدون هیچ دغدغه ای در کنار هر رنگی ست کنید و از زیبایی استایل خود لذت ببرید. ترکیب این دو رنگ می تواند بسیار زیبا و چشم نواز باشد. همچنین اگر شخصیت آرامی دارید می توانید از این ترکیب رنگی آرامش بخش استفاده کنید.

 
 
 

ترکیب رنگ قرمز و آبی کلاسیک

خب نوبت به بررسی جنجالی ترین ترکیب رنگی می رسد که شامل آبی و قرمز می باشد. آبی و قرمز دو رنگ اصلی به حساب می آیند و معمولا در ترکیب دو رنگ اصلی به دلیل به وجود آمدن تضاد بسیار شدید، باید احتیاط زیادی کرد. به طور مثال اگر رنگ مانتو شما آبی کلاسیک میباشد، استفاده از یک کفش قرمز به اندازه کافی استایل شما را جیغ می کند. استفاده از یک شال قرمز در کنار مانتو آبی می تواند کمی هوشمندانه تر به نظر برسد.
توصیه آخر برای ترکیب این دو رنگ متضاد این است که اگر به دنبال استایل گوشه گیر هستید، بهتر است به اکسسوری های قرمز بسنده کنید.

ترکیب رنگ زرد و آبی کلاسیک

ترکیب رنگی زرد و آبی کلاسیک را تصور کنید، به نظر ترکیب رنگی جذابی به نظر نخواهد رسید! از نظر ما استفاده از رنگ زرد با هر نوع طیفی نمی تواند ترکیب جذابی را با آبی کلاسیک بوجود بیاورد اما برای استایل های مجلسی می تواند گزینه ای ویژه به نظر برسد. در استایل های مجلسی استفاده از یک سارافون آبی و یک کت زرد می تواند بسیار زیبا جلوه کند. اما برای استایل های روزمره بهتر است به استفاده از اکسسوری های زرد رنگ اکتفا کنید.

 
 

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

یک نظر بگذارید