زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 کرم مرطوب کننده
آرایشی و زیبایی پرنیا آینی ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ نظر (0)

راهنمای خرید کرم مرطوب کننده قبل از خرید کرم مرطوب کننده به این نکات توجه کنید!

راهنمای خرید کرم مرطوب کننده مرطوب کننده هایی با خواس آلفا هیدروکسی: در هنگام خرید مرطوب کننده از فروشنده بخواهید تا مرطوب کننده هایی را به شما پیشنهاد بدهد که دارای خواص آلفا هیدروکسی اسید باشد. آلفا هیدروکسی اسید در واقع نوعی لایه بردار پوست می باشد که می تواند با انجام فرآیند لایه برداری به شفاف سازی و روشن تر شدن پوست شما کمک کند و در کنار آن رطوبت لازم پوست شما را نیز تامین کند.

از محصولات تخصصی استفاده کنید

یکی از نکات بسیار مهمی که باید در هنگام خرید کرم ضدآفتاب به آن توجه کنید، تخصصی بودن محصول است. امروزه محصولات آرایشی از تنوع بالایی برخوردار می باشند. برخی از آنها که فرمولاسیون حساسی تری دارند برای پوست صورت و برخی نیز برای پوست پا و دست مناسب می باشند.
علاوه بر این شما باید توجه داشته باشید که چربی پوست تان چقدر هست چرا که باید برای پوست های چرب از مرطوب کننده های فاقد چربی استفاده کنید.
 

 نکات مهم هنگام خرید کرم مرطوب کننده 

از انواع ضد آلرژی استفاده کنید

اگر پوست حساسی دارید بهترین گزینه برای شما استفاده از مرطوب کننده ای است که خاصیت ضد آلرژی داشته باشد و یا حداقل در فرمولاسیون ساخت آن مواد آلرژی زا وجود نداشته باشد.

متناسب با فصل

همانطور که تجربه کرده اید معمولا در فصل تابستان و یا روزهای گرم بهاری نیاز کمتری به استفاده از مرطوب کننده داشته و در فصول سرد سال نیاز بیشتری، چرا که سردی هوا باعث می شود تا رطوبت سطح پوست کاهش بیابد و دچار خشکی پوست شوید.
بنابراین توصیه می شود که در روزهای سرد سال از مرطوب کننده های سنگین ترو در روز های گرم سال از مرطوب کننده هایی سبک و با خواص ضدآفتاب استفاده کنید.

 

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

مطالب مرتبط

یک نظر بگذارید