زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

استایل مردانه جذاب
پوشاک آقایان پرنیا آیتی ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ نظر (0)

اگر می خواهید استایل مردانه جذاب داشته باشید این نکات را رعایت کنید

استایل مرد جذاب چه پارامترهایی را دارد؟ جذاب بودن در ظاهر چیزی نیست که شما گمان کنید باید به صورت درونی داشته باشید و قابل اکتساب نیست. بلکه جذاب های ظاهری کسانی هستند که قواعد لباس پوشیدن را به خوبی می دانند و برخی نکات کوچک را رعایت می کنند که ما سعی کرده ایم در قالب مقالات مختلف برای شما ارائه دهیم.

 پیراهنتان را زیر شلوار نگه دارید

هیچ کس از پیراهنی که پف ایستاده و در حال خارج شدن از زیر شلوار است خوشش نمی‌آید، حال اگر فاجعه رخ دهد و پیراهن از زیر شلوار بیرون بیاید دیگر راه چاره‌ای وجود ندارد مگر این که در جمع خجالت زده شوید و سعی کنید این پیراهن را به زور به محل قبلی خود برگردانید. برای جلوگیری از این اتفاق چند راه حل دارید، اول این که پیراهنی بخرید که به اندازه کافی بلند باشد، دوم این که فاق شلوار را به اندازه کافی بلند بگیرید. اگر با یک تکه کش و سنجاق کاری کنید که انتهای پیراهن به لباس زیر یا جوراب بلند شما متصل بماند این مشکل حل خواهد شد.
 


با کمترین لباس‌ها کمد خود را بسازید

هماهنگی لباس‌ها یکی از اصول مهم در داشتن استایل مردانه جذاب است و این هماهنگی در لباس‌های مردانه کار دشواری است چون تنوع رنگی این لباس‌ها زیاد نیست و مردانی که لباس‌های رنگارنگ بپوشند چندان جدی گرفته نمی‌شوند! چاره کار این است که کمد لباس خود را از چیزهایی که قابلیت هماهنگی ندارند خالی کنید و تعداد لباس‌های محدود و با رنگ‌های محدود در اختیار داشته باشید تا در هماهنگ کردن آن‌ها دچار مشکل نشوید.


مدل موی مناسب انتخاب کنید

فقط لباس‌های شما ظاهر شما را نمی‌سازند، استایل مردانه جذاب تا حد زیادی متاثر از مدل مویی است که برای خودتان انتخاب می‌کنید. سعی کنید همیشه مدل مویی یکسان و کاملا مناسب فرم چهره خود انتخاب کنید و سراغ مدل‌های امتحان پس نداده نروید. هر ماه یک بار حتما به آرایشگاه مخصوص خود مراجعه کنید و از آرایشگر بخواهید که مدل همیشگی را برای شما بزند.به سرعت استایل مردانه جذاب خود را بسازید

گاهی لازم است که شما در کمترین زمان ممکن برای یک قرار مهم یا مهمانی آماده شوید و زمان کافی برای امتحان کردن چیزهای مختلف ندارید. لازم است بدانید که شیکپوشی نباید نیاز به آماده شدن‌های طولانی و خسته کننده داشته باشد، شما باید خود را به مرحله‌ای از مهارت برسانید که به سرعت بتوانید همه چیز را با هم هماهنگ کنید و استایل مردانه جذاب خودتان را بسازید. همیشه یک دست کت و شلوار اتو کرده و آماده برای چنین موقعیتی در کمد داشته باشید و در کمترین زمان آماده شوید.
 


از لباس‌هایتان درست مراقبت کنید

لباس‌های شما هرچقدر هم ظریف و حساس و گران قیمت باشند یک روش درست برای پوشیدن و نگهداری از آن‌ها وجود دارد بدون آن که خراب شوند و عمر آن‌ها زودتر از زمان انتظار به پایان برسد. پس لازم است روش شستشو، مراقبت و لکه بری انواع لباس‌ها را به خوبی بدانید تا با هر حادثه‌ای مجبور نباشید به خشکشویی مراجعه کنید و هزینه‌های گزاف آن را بپردازید یا این که بر اثر اشتباه لباس گران قیمت خود را خراب کرده و ضرر کنید.


برای آینده خرید کنید

اگر در فروشگاهی یک شلوار جین زیبا و فیت خودتان پیدا کردید به خرید یک عدد از آن بسنده نکنید. بهتر است به فکر آینده هم باشید و در نظر داشته باشید که پس از یک سال این شلوار قابل پوشیدن نخواهد بود و شاید در آن زمان نتوانید چنین شلوار مناسبی برای خودتان پیدا کنید. اگر پیرو مد نباشید لباس‌های شما تاریخ انقضایی ندارند که نگران گذشتن آن باشید پس روزهای آینده را هم در نظر بگیرید و به این شکل برای استایل مردانه جذاب خود سرمایه گذاری کنید.کفش‌هایتان را تعمیر کنید

کفش‌های رسمی گران قیمت شما نیاز به نگهداری دقیق دارند، اما برخی از این کارها باید توسط کارشناس و متخصص کفش انجام شود. اگر زیره کفش گران قیمت شما خراب شده است نیازی به دور انداختن آن و خرید کفش جدید نیست چون زیره هر کفشی را می‌توان عوض کرده و با کمترین هزینه با زیره جدید و نو جایگزین کرد.


گلوله‌های روی بافتنی‌ها را جدا کنید

هیچ گاه دفت نگاه‌های مردم را دست کم نگیرید، هرچقدر هم که شیک و زیبا لباس پوشیده باشید اگر روی ژاکت بافتنی شما گلوله‌های ریز جمع شده باشد باز هم ممکن است کسی متوجه آن‌ها شود و همه زحمت شما هدر برود. برای حل این مشکل با یک تیغ این گلوله‌ها را از روی لباس‌های بافتنی جمع کنید و با نوار چسب آن‌ها را بردارید.


کفش‌های کثیف را جدا نگهداری کنید

اگر کفش‌های شما کثیف شده و فرصت تمیز کردن آن‌ها را ندارید و مجبور هستید آن‌ها را در کمد کفش‌ها نگهداری کنید سعی کنید فاصله کافی بین کفش‌های تمیز و کثیف قراز دهید و یا آن‌ها را داخل یک پوشش قابل تهویه بگذارید طوری که کفش بو نگیرد اما کثیفی آن به کمد لباس‌های شما و بقیه کفش‌ها منتقل نشود.


 
 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

یک نظر بگذارید

توصیه شده