زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

بنیامین بهادری خوش تیپ
سلبریتی ها پرنیا آینی ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ نظر (0)

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین بهادری اصالتا اهل محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است، مسلم بهادری عموی اوست. از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. وی تاکنون پنج آلبوم به نامهای ۸۵ و ۸۸ ،۹۳ ، ۹۴ و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارایه داده‌ است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌ است.

تیپ بنیامین

در تیپ و طرز لباس پوشیدن این خواننده توانا هرچه بگوییم کم گفته ایم. تقریبا همه مدل تیپ را روی تن او مشاهده کرده ایم. تیپ های رسمی و غیر رسمی و تیپ های هوشمندانه ای که میان این دو مدل تیپ می زند به خوبی روی بدن او می نشینند. تیپ های ورزشی این خواننده با آیتم هایی مثل سویشرت و کتانی نیز بسیار زیباست.
 

 
بینامین استایل مناسبی دارد و به صورت منظم به انجام فعالیت های ورزشی می پردازد. از این رو لباس هایی که می پوشد به خوبی روی بدن او می نشیند.

 

 
 
زیاد او را در تیپ های رسمی نمی بینیم ولی کت و شلوار مشکی به همراه پیراهن سفید بدون کراوات و باز گذاشتن سه دکمه پیراهن از مواردی است که شدیدا به او می آید و در انجام آن نیز خوب عمل کرده است.

 


 
 
تیپ های غیررسمی را بر تیپ رسمی ترجیح می دهد و اغلب او را با آیتم هایی از قبیل سویشرت، تیشرت و پیراهن می بینیم. در انتخاب شلوار، شلوار های جذب و کشی را بر شلوارهای راسته ترجیح می دهد و هنر ست کردن لباس هایش با هم را نیز به خوبی بلد است. در انتخاب کفش هایش نیز محدودیتی قائل نیست و از کفش های رسمی و مجلسی تا کفش های کالج و کتانی را در تیپ های او مشاهده می کنیم.

 
 
کفش های کالج را بدون جوراب می پوشد و وقتی کتانی می پوشد سعی می کند تیپش را به سمت تیپ غیر ورزشی سوق دهد. از نکات جالب توجه در تیپ بنیامین این است که سعی می کند رنگ های مختلفی را در تیپش به کار ببرد و این موضوع به دلیل رنگ پوست درخشانی که دارد، به جذابیت تیپ او می افزاید.
 
  
بنیامین صورتی کشیده و استخوانی و متمایل به بیضوی دارد. مدل موی بلند را تا چند سال پیش روی سر او مشاهده می کردیم ولی چند سالی است به سمت مدل موهای کوتاه روی آورده است. از طرفی ته ریش را روی صورتش مشاهده می کنیم که با این مدل مو ها همخوانی بالایی دارد و جذابیت چهره او را چند برابر کرده است. او سعی می کند فریم های عینکش را متناسب فرم صورتش انتخاب کند و فریم های خلبانی مشاهده شده روی صورت او مدرکی برای این ادعاست.

 


 
صحبت از عینک شد، باید بگوییم که بنیامین بهادری به اکسسوری هایش اهمیت زیادی می دهد. علاوه بر عینک ما ساعت های متعدد با برند های مختلف و از انوع مختلف (کلاسیک،‌ هوشمند و ..) را در دستش مشاهده می کنیم. اهل کلاه نیز هست. کلاه های مختلف را امتحان کرده از جمله کلاه های پشمی زمستانی کشیده، کلاه کپ و کلاه فدورا. دستبند و گردنبد نیز از اکسسوری هایی هستند که وی استفاده می کند.
 
 
برای این خواننده خوشتیپ کشورمان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

یک نظر بگذارید