زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 تم دخترانه و صورتی رنگ
پوشاک کودکان پرنیا آینی ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ نظر (0)

مدل های لباس تولد دختر با تم توت فرنگی

لباس تولد دخترانه با تم دختر توت فرنگی لباس تولد بچه گانه با تم دختر توت فرنگی لباسی شاد و دوست داشتنی به رنگ صورتی است که بهتر است مدل دامن آن دامن توتو باشد .

مدل های لباس تولد دختر توت فرنگی

تم دختر توت فرنگی یک تم دخترانه و صورتی رنگ برای تولد دختربچه ها است، اگر دخترتان به شخصیت کارتونی دختر توت فرنگی علاقه دارد و میخواهید جشن تولدی با تم دختر توت فرنگی برای او برگزار کنید بهتر است به فکر لباس دختر توت فرنگی برای او باشید تا در روز تولدش بپوشد و با تم تولد هماهنگ باشد. تصویر زیر نشان دهنده لباس دختر توت فرنگی است که میتوانید از آن ایده بگیرید.
 
 
لباس دختر توت فرنگی
 
همه دختربچه ها دوست دارد در روز تولدشان لباس شخصیت کارتونی مورد علاقه شان را بپوشند پس شما میتوانید با لباس دختر توت فرنگی دخترتان را غافلگیر کنید. لباس دختر توت فرنگی ترکیب رنگ صورتی و سبز است که میتواند به شکل پیراهن و یا تیشرت و دامن توتو باشد.
 
 
لباس تولد دخترانه
 

لباس تولد دخترانه با تم دختر توت فرنگی

تیشرت و دامن توتو با تم دختر توت فرنگی بهترین گزینه برای تولد دختر بچه های کوچک است، تصویر زیر لباس دختر توت فرنگی با دامن توتو را نشان میدهد که میبینید چقدر زیبا است.

 
 
دامن توتو 
 
 

لباس تولد دختر توت فرنگی 
تم دختر توت فرنگی
 
 

لباس تولد

 
لباس تولد دختر بچه ها

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

یک نظر بگذارید