زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 عینک‌های آفتابی مردانه
عینک پرنیا آینی ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ نظر (0)

آشنایی با عینک‌های آفتابی مردانه ترند 2021

عینک آفتابی، علاوه بر اینکه از چشم دربرابر اشعه آفتاب محافظت می‌کند، یکی از مهمترین اکسسوری‌های فصول گرم نیز به‌شمار می‌آید. ازطرفی برخی از عینک در فصول سرد سال نیز استفاده می‌کنند، زیرا به‌دلیل وجود برف و یخ، نور خورشید با انعکاس و شدت بیشتری به چشم انسان برخورد می‌کند و افرادی که چشم حساسی دارند، از عینک‌های مخصوص استفاده می‌کنند. عینک‌های رانندگی نیز نوعی عینک آفتابی هستند که بدون توجه به فصل و آب‌وهوا، برای افرادی مناسب است که چشم‌های ضعیف و حساسی دارند که در هنگام رانندگی، به‌سرعت دچار خستگی می‌شود؛ بنابراین راننده‌ها برای جلوگیری از حواس‌پرتی و بروز مشکل، از این نوع عینک‌ها استفاده می‌کنند. همانطور که گفتیم، عینک آفتابی، یکی از جذاب‌ترین اکسسوری‌هاست که حالتی رسمی یا نیمه‌رسمی به استایل می‌دهد؛ هرچند که همرا با استایل کژوآل نیز می‌توان از آن استفاده کرد. عینک‌ها مدل‌های مختلفی دارند که براساس قابشان تغییر می‌کند؛ از مربعی گرفته تا دایره‌ای و مستطیلی و… که باتوجه به فرم صورت (درمورد انواع فرم صورت در پست‌های قبل توضیح داده‌ایم)، برای هر شخصی، عینک خاصی مناسب است.

 انواع مدل موی مردانه براساس فرم صورت

باتوجه به مهم بودن این اکسسوری، هرسال تعدادی عینک آفتابی، ترند می‌شود. در این مطلب با عینک‌های آفتابی مردانه ترند سال 2021 آشنا می‌شوید.
در آینده، درمورد انتخاب عینک آفتابی متناسب با فرم صورت توضیح می‌دهیم.

عینک‌های آفتابی مردانه ترند سال2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مرئانه 2021

عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021



عینک آفتابی مردانه 2021

پرنیا آینی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

یک نظر بگذارید