زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

برند ماوالا
دنیای برند ها پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ نظر (0)

آشنایی با برند ماوالا برندی در تولید لوازم مراقبت از ناخن

در این مطلب از سری مطالب آشنایی با برند ها، قصد داریم تا به آشنایی با برند ماوالا بپردازیم و شما عزیزان را با این برند خاص و مطرح در حوزه تولید لوازم آرایشی و به خصوص محصولات مراقبت از ناخن آشنا کنیم. ماوالا نام برندی منحصر به فرد در تولید لوازم مراقبت از ناخن می باشد که دارای سابقه ای بیش از پنجاه سال می باشد. این برند سوئیسی که توانسته مجوز های کیفی متعددی را برای محصولات اش به ثبت برساند، سهم قابل ارزشی از بازار لوازم آرایشی و به خصوص لوازم آرایشی مرتبط با ناخن را به خود اختصاص داده است. پیشنهاد میکنم در این مطلب نیز تا به انتها همراه ما باشید تا شما عزیزان را با تاریخچه برند آرایشی ماوالا آشنا کنیم.

تاریخچه برند ماوالا

ماوالا (mavala) نام یک برند فعال در حوزه لوازم آرایشی می باشد که در سال ۱۹۵۸ در کشور سوئیس تاسیس شده است. برند ماوالا برندی محبوب در حوزه لوازم آرایشی می باشد که در شاخص ترین محصول آنرا می توان محصولات مرتبط با ناخت از جمله تقویت کننده ناخن ماوالا، دانست.
 

نام برند

ماوالا (MAVALA)
 

تاریخ تاسیس

سال ۱۹۵۸ میلادی
 

کشور صاحب امتیاز

سوئیس
 

حوزه فعالیت

تولید لوازم آرایشی

 

 

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، محصولات برند ماوالا، دارای مجوز های کیفی متعددی می باشد که هر کدام نشانی از کیفیت محصولات تولیدی برند ماوالا را دارند. کیفیت محصولات این برند، باعث شده است تا بیش از ۱۱۰ کشور جهان مقصد محصولات اش به شمار برود و بتواند سهم برند ماوالا را از بازارهای جهانی لوازم آرایشی گسترش دهد.
 
در ادامه شما را به دسته بندی محصولات تولیدی برند ماوالا بیشتر آشنا خواهیم کرد.
 

محصولات زیبایی ناخن برند ماوالا

همانطور که اشاره کردیم، برند ماوالا به صورت تخصصی روی تولید محصولات مراقبت و زیبایی ناخن فعالیت می کند و توانسته که محصولات خود را در این دسته تنوع بسیار بالایی ببخشد تا بتواند صفر تا صد نیاز بانوان را در این خصوص رفع نماید. این برند که در حوزه ارائه نوآوری های مدرن در تولید محصولات خود همیشه سرآمده بوده، تحقیقات متعددی را روی مشکلات ناخن از جمله ناخن های شکننده و خشک، لکه ناخن، مشکلان ناشی از تغییر رنگ طبیعی ناخن یا فرم آنها داشته است تا بتواند محصولات هدفمند و مفید را به بازار ارئه دهد.
در خصوص لاک ناخن نیز، برند ماوالا دارای بیش از ۲۰۰ تنوع رنگی می باشد و به راحتی می تواند نیاز هر سلیقه ای را رفع نماید.

 

 

محصولات آرایشی و مراقبتی مژه برند ماوالا

در سال ۱۹۶۷، مدیران برند ماوالا تصمیم گرفتند تا به عرصه تولید محصولات آرایشی و مراقبتی مژه ورود کنند. اولین محصولی که توسط این واحد از شرکت ماوالا به بازا معرفی شد، محلول تقویت مژه و ابرو می باشد که پس از تحقیقات متعدد نیروهای متخصص این برند تولید و عرضه شد.
تقویت کننده موژه این برند، یکی از محصولات موفق برای کمک به رشد و تقویت مژه ها می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. متخصصین زیبایی، بسیاری از محصولات برند ماوالا را با توجه به نیاز بیمارشان، تجویز می کنند. علاوه بر این محصولات مراقبتی در قسمت چشم، ماولا محصولات زیبایی مانند ریمل چشم، ریمل حجم دهنده و … را در سبد محصولات خود دارد.
 
 

محصولات مراقبتی و زیبایی پوست صورت و دست

ماوالا نیز مانند هر برند دیگری که در حوزه لوازم آرایشی فعال می باشد، نمی تواند سبدی از محصولات خود را در بخش پوست صورت و دست ارائه ندهد، زیرا که چشم پوشی از چنین محصولاتی باعث از دست دادن بخش بزرگی از بازار هدف می شود. همین موضوع باعث شد تا ماوالا بعد از موفقیت در تولید محصولات مراقبتی و زیبایی ناخت، سبد محصولات خود را برای مراقبت و زیبایی پوست و دست ارائه دهد. محصولات ماوالا در این دسته نیز شامل محصولات درمانی و زیبایی می شود. خط تولید مراقبت از پوست برند ماوالا، با استفاده از مواد اولیه طبیعی و به کارگیری نیرو متخصص، کار خود را شروع کرد و توانست محصولات خود را در بخش های کرم های پایه، رژگونه و رژ لب با تنوع رنگی مناسب به بازار ارائه دهد.
  

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

یک نظر بگذارید