زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 بررسی استایل بهاره رهنما بازیگر سینما ایران
سلبریتی ها ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ نظر (0)

بررسی استایل بهاره رهنما بازیگر سینما ایران

همان‌طور که می‌دانید بهاره رهنما متولد 10 آذر سال 1352 در شهرستان هزاوه از استان مرکزی است، این هنرمند سینما و تلویزیون هرچند نتوانست مانند برخی هم‌دوره‌ای‌های خود ازجمله نیکی کریمی ، هدیه تهرانی و لیلا حاتمی در جشنواره‌های ایرانی یا بین‌المللی جایزه‌ای کسب کند، اما با ادامه تحصیل در رشته حقوق،نوشتن و چاپ چند جلد کتاب و کارگردانی تئاتر توانست جایگاه خود را حفظ کند. حضور فعال بهاره رهنما در شبکه‌های اجتماعی و حمایت وی از بانوان کارآفرین و مشاغل خانگی در صفحه اینستاگرامش بسیار تاثیرگذار است.کمپینی به نام زن باران که برای حمایت از مشاغل خانگی بانوان راه‌اندازی کرده است که بانوان زیادی توانسته‌اند از طریق تبلیغات و حمایت‌های بهاره رهنما در پیج اینستاگرامش به موفقیت برسند. علاوه بر آن همواره هشتگ‌های موثری برای بانوان مستقل و شاد برگزار می‌کنند و زنان سرزمین را برای داشتن شادی بدون دلیل و استقلال تشویق می‌کنند. علاوه بر حمایت از مشاغل بانوان، تبلیغات فرهنگی از دیگر فعالیت‌های مفید پیج بهاره رهنما است، معرفی‌هایی چون پادکست، کتاب، گالری نقاشی، تئاتر و مؤسسات خیریه مختلف از فعالیت‌های اجتماعی بهاره رهنما است.

رنگ های مورد علاقه بهاره رهنما

بهاره رهنما معمولا از رنگ های شاد استفاده میکند. لباس های او بیشتر چند لایه است و دارای چین میباشد. رنگهای لباس او معمولا رنگ های گرم است زرد،نارنجی،قرمز،…البته که بهاره رهنما از رنگهای روشن و شاد استفاده میکند مانند ابی روشن،سبز رنگهای گرم نشان دهنده ی این است که فردی پرشور و نشاط،خونگرم،انرژی زیادو برونگرا است.


 

خصوصیات رهنما ورنگ های بسیار شاد

که خب این خصوصیات کاملا مناسب بازیگر خوب سینما خانم بهاره رهنما است. او از رنگ قرمز استفاده ی زیادی در لباس های خود میکند که نشان دهده ان است که او فردی عاشق،با هیجانات بالا،دارای انرژی زیادو به شدت مهربان است. خانه ی او از انواع رنگهای شاد تشکیل شده که خب باز این هم نشان دهنده این است که او روحیه شاد و سرزنده ای دارد.اگر بیشتر افراد جامعه همچین روحیه ای شادی داشتند چقدر همه جا رنگی و زیب میشد.

 

 
 

استایل بهاره رهنما 

استایل خانم بهاره رهنما ماکسیمال است که معمولا اشخاص این استایل با شلوغی استایل خود مشکلی ندارند. در لباس های خود از رنگهای شادی استفاده میکنند.لباس های انها دارای الگو عجیب و غریب است. لباس های انها دارای چند لایه و چند تیکه است. این استایل مناسب افرادی است که میتوانند چند بعد مختلف را انجام بدهند. افرادی برونگرا هستند. قانون مد را جابه جا میکنند. با اینکه رنگی رنگی میپوشند ولی قاوت رنگ رو بهخوبی بلدن. افرادی با انرژی هستند و تقارن ندارند.
 
 

[ ]

مطالب مرتبط

یک نظر بگذارید