زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 برند ماکسیم
دنیای برند ها پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ نظر (0)

برند ماکسیم برند تولید کت و شلوار ایرانی

تاریخچه برند ماکسیم، موضوعی است که قصد داریم در این مطلبق به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یک برند ایرانی در حوزه تولید و فروش پوشاک آشنا کنیم. برندی به نام ماکسیم که امروزه نقش زیادی در ارتقای کیفیت صنعت پوشاک کشور دارد. تا انتها این مطلب از تاریخچه برندهای پوشاک ماکسیم صحبت خواهیم کرد، پس تا انتها با زیپ همراه باشید و در خصوص این برند ایرانی فعال در حوزه تولید کت و شلوارهای با کیفیت بیشتر بدانید.

تاریخچه برند ماکسیم

برند ماکسیم، این برند تولید کت و شلوارهای فاخر در سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون روز به روز خود را گسترش داده است. موسسان این برند دو ایرانی به نام های احمد عبدلی و محمد اعتماد می باشد که محمد اعتماد در زمینه روزنامه نگاری فعالیت می کند. از دید موسسان برند ماکسیم، هدف این برند تولید پوشاک داخلی که پاسخگوی نیاز مردم باشد، عنوان شده است. امروزه این دو شریک تجاری، با راه اندازی این برند به هدف خودشان رسیده اند و در تولید لباس های باکیفیت به خود کفایی رسیده اند.
 

نام برند: ماکسیم

 

موسسان: احمد عبدلی – محمد اعتماد

 

کشور صاحب امتیار: ایران

 

حوزه فعالیت: تولید پوشاک ایرانی

 
پیراهن را می توان به عنوان اولین تولیدات این برند نامید. تولیدات پیراهن ادامه داشت تا با گذشت زمان مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا وارد حوزه کت و شلوار مردانه شوند. در همین راستا، مدیران برند ماکسیم اقدام به راه اندازی خط تولید کت شلوار کرد. بعد از آن ، کت و شلوار های مردانه نیز جزئی از محصولات کارخانه تولیدی برند ماکیسم بود.امروزه نیز کت و شلوار های مردانه و دیگر پوشاک مردانه از جوراب تا کلاه پای ثابت محصولات این برند در فروشگاه ها می باشد. هم اکنون این برند دارای ۲۴ فروشگاه فعال می باشد.موسسین برند ایرانی ماکسیم معتقدند تولید داخلی و توجه به نیاز مشتری و همچنین ادغام طرح های خارجی با فرهنگ داخلی می تواند موجب جلب رضایت مشتریان شده و موفقیت های بیشماری را متوجه برند تولید کننده کند.ماکسیم در طول سی و هشت سالی که در عرصه تولید پوشاک فعالیت دارد توانسته به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرده و محصولات با کیفیت و خوب و مدرنی را که مطابق مد روز جهان است در اختیار مشتریانش قرار دهد.

 
 


تاریخچه برند ماکسیم

قیمت و کیفیت پوشاک برند ماکسیم

به این سوال یک پاسخ کلی می دهم و می گویم که این برند از لحاظ قیمت و کیفیت می تواند بهترین گزینه به افرادی برند پوش باشد.
عده اجناس اولیه این برند از شهرهایی همچون لندن، میلان، استانبول و کشور اسپانیا تهیه می شود. در خصوص تولیدات این برند باید گفته شود که هر پوشاکی کارگاه تولیدی خاص خود را دارد. و کارگاهای مختلفی برای تولید محصولات ساخته شده است. این برند هیچ فروشگاه اینترنتی ندارد و اگر فروشگاه ای را با عنوان فروشگاه اینترنتی ماکسیم در اینترنت مشاهده کردید، به هیج وجه اعتماد نکنید.

 


 
 

محصولات برند ماکسیم

ماکسیم دارای تنوع محصولات زیادی می باشد اما همه این محصولات را خود این شرکت تولید نمی کند. محصولاتی مانند پالتو، بارانی های بلند، و کاپشن به دلیل نبود امکانات در داخل کشور از خارج از کشور تهیه می شود امما تمام محصولات تحت لیسانس برند ماکسیم می باشد. برای خرید پوشاک آقایان این برند گزینه کاملی می باشد و می توانید از جوراب تا پالتو خود را از فروشگاه های این برند تهیه کنید. اما برای پوشاک خانم ها هم تعداد فروشگاه ها کم می باشد و هم تنوع محصولات. برای خانم ها برند ماکسیم محصولاتی همچون، لباس های شب، توینک، مانتو و روسری را در سه فروگشاه زنانه خود ارائه می دهد.

 
 

مسئولیت های اجتماعی برند ماکسیم

برند ماکسیم نیز مانند بسیاری از برند های حرفه ای دنیا برای کمک به حوزه ای تحت عنوان مسئولیت اجتماعی برند، شروع به حمایت از نابینایان و کم بینایان پرداخته است. این بند همچنین ریاست هیات مدیره موسسه خیریه عصای سفید را به عهده دارد. این طور فعالیت ها بیشتر در راستای گشترش و برندیگ محصولات می باشد اما نقش مهمی در کمک به این افراد دارد. ما نیز امیدواریم که دیگر برند های ایرانی به این مهم پایبند بوده و شاهد جامعه ای زیباتر باشیم.
 

بیوگرافی موسس برند ماکسیم

همانطور که اشاره کردیم، برند ماکسیم توسط محمد اعتماد و کمک یکی از دوستان اش راه اندازی شد. محمد اعتماد متولدسال ۱۳۱۵ و متولد شهر اهواز است. پس از تحصیلات ابتدایی به روزنامه نگاری علاقه مند می شد و به صورت حرفه ای کارش را در روزنامه کیهان آغاز می کند. پس از پیوستن به روزنامه کیهان به عنوان خبرنگار، به تحصیل در رشته تبلیغات و بازاریابی نیز می پردازد. در حین تحصیل اش در این رشته، به فکر راه اندازی یک شرکت تبلیغاتی می افتد و این ایده را عملی می کند و شرکتی را در حوزه تبلیغات تاسیس میکند. اما تاسیس برند ماکسیم برمی گردد به سال بعد از انقلاب، یعنی سال ۱۳۶۰٫ سیر تکامل این برند به گفته خود محمد اعتمادی اینگونه بود که در ابتدا به تولید البسه تریکو پرداختیم و بعدها با گسترش خط تولید، لاین محصولت مردانه را به صورت کامل راه اندازی می شود و پس از مدتی نیز لاین تولید پوشاک زنانه نیز اضاه می شود.

 


 
 

پرنیا آیتی [ ]

پرنیا آیتی هستم سردبیر مجله اینترنتی زیپ . در بخش محتوای مد و لباس فعالیت دارم.نویسنده و تحلیلگر مد ، روایتگر برند ها ،لباس ها ،تاریخچه پارچه ، اکسسوری و ملزومات لباس هستم.

یک نظر بگذارید