زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

رنگ لباس افراد چه نشانه ای دارد
رنگ شناسی پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ نظر (1)

رنگ لباس افراد چه نشانه ای دارد؟ روانشناسی رنگ لباس

رنگ لباس افراد چه نشانه ای دارد؟ این سوالی است که قصد داریم در این مطلب به آن پاسخ بدهیم و در خصوص شخصیت شناسی افراد از روی رنگ لباس صحبت کنیم. به طور مثال شخصیت افرادی که پیراهن یا مانتو مشکی اغلب به تن دارند، شخصیتی پیچیده و رمزآلود دارند. تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا از نگاه روانشناسی رنگ لباس، شخصیت افراد را از روی رنگ لباس مورد علاقه شان بررسی کنیم.

شخصیت افراد با استایل صورتی

رنگ صورتی معمولا متخص خانمها می باشد اما ترکیب آن با رنگهای پسته ای و یا مشکی و سرمه ای نیز یک ترکیب رنگی مردانه و جذاب را خلق خواهد کرد. اگر در اطراف تان فردی را می شناسید که در استایل خود از رنگ صورتی زیاد استفاده می کند، می توان شخصیت منعطف و بسیار حساس او را پیش بینی کرد اما به معنای برخورداری از یک شخصیت ضعیف نمی باشد. این دسته از افراد گزینه های مناسبی برای درد و دل کردن می باشند.

 
 

شخصیت افراد علاقه مند به رنگ زرد

رنگ زرد را می توان در دسته رنگ های کهربایی قرار داد. این رنگ پر انرژی مختص افرادی است که به خوبی می توانند با دیگران تعامل برقرار کنند. شخصیت افراد علاقه مند به رنگ زرد بسیار پر انرژی، فعال، پویا، شاد و با روابط عمومی بالا می باشد. این دسته از افراد ذهنی اماده برای بیزینس دارند و می توانند در تجارت بسیار موفق عمل کنند. شخصیت افراد علاقه مند به رنگ زرد تا حدود بسیاری درونگرا می باشد و به راحتی چیزی را بروز نخواهند داد. افرادی که در استایل های شان از رنگ زرد استفاده می کنند از کارهای روزمره خسته شده اند و شاید یکی از دلایل انتخاب رنگ زرد در تیپ شان نیز فراز از روز مرگی باشد.

 
 

رنگ قرمز و نشانه های شخصیتی آن

افرادی که رنگ قرمز را برای لباس های شان انتخاب می کنند، بسیار پر انرژی و پرحرارت هستند. این دسته از افراد به دلیل ذهن بازی که دارند گزینه های خوبی برای گرفتن مشورت در موضوعات مختلف می باشند.در حقیقت افرادی که رنگ قرمز را برای استایل شان انتخاب می کنند، در انتخاب های روزمره خود نیز بسیار جسور و با جرات وارد عمل می شوند. این دسته از افراد کمی بیشتر از دیگران رمانتیک و عاشقانه رفتار می کنند.

 


آبی پوشان را بشناسید!

اگر کسی را می شناسید که رنگ آبی را در اکثر استایل های خود استفاده می کند، در خصوص شخصیت اش می توان اینطور گفت که او فردی آرام، وفادار، منطقی، اهل عمل و علاقه مند به یادگیری می باشد.این دسته از افراد بسیار مسئولیت پذیر هستند و اگر کاری را به آن ها بسپارید، قطعا به خوبی آن را انجام خواهد داد. افراد علاقه مند به رنگ آبی همیشه نیاز به آرامش دارند و به هم زدن آرامش شان نیز می تواند بدترین تنبیه آن ها به حساب بیاید.

 

رنگ نارنجی

خونگرم، مثبت اندیش، کاملا برونگرا، انعطاف پذیر، پر انرژی و مهربان بودن تمام صفاتی است که می توان با آن شخصیت افراد علاقه مند به رنگ نارنجی را توصیف کرد. افراد علاقه مند به رنگ نارنجی شخصیتی گرم و گیرا دارند و به راحتی می توانند هر فردی را به خود جذب کنند. استفاده از یک بافت و یا پلیور نارنجی گزینه ای بسیار عالی برای استایل های زمستانی و پاییزی می باشد. در کنار رنگ نارنجی بهتر است از یک رنگ خنثی نیز استفاده کنید، به طور مثال یک بافت نارنجی با شلوار مشکی می تواند گزینه ای جذاب به نظر برسد.

 


رنگ مشکی و افراد علاقه مند به آن

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، داشتن شخصیت پیچیده یکی از ویژگی های شخصیتی افراد سیاه پوش می باشد. علاوه بر آن این افراد بسیار خلاق، پر قدرت، مستقل،جدی و محافظه کار هستند. اگر شخصی علاقه مند به رنگ مشکی را می شناسید و تصمیم دارید با او دوست شوید، بهتر است خودتان قدم پیش بگذارید زیرا این دسته از افراد توانایی خوبی در برقراری ارتباط با افراد ندارند. رنگ مشکی بسیار مورد علاقه ثروتمندان و تجار می باشد. اگر به دنبال استایلی هستید که خود را حرفه ای نشان بدهید، بهتر است از رنگ مشکی استفاده کنید.

 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

نظرات

  • مرجان
    ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۶:۳۱

    من نمیدونم چه رنگی رو دوست دارم.چکار کنم؟

یک نظر بگذارید

توصیه شده