زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

برای مجلس عروسی چه لباسی بپوشیم؟
چی بپوشیم پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ نظر (0)

برای مجلس عروسی چه لباسی بپوشیم؟

در این مقاله از مجله مد و فشن کاریزماکالر قصد داریم تا به سوال رایج برای مجلس عروسی چه لباسی بپوشم؟ پاسخ دهیم، پس اگر شماهم همیشه با این سوال مواجه هستید تا انتها همراه ما باشید تا یک بار برای همیشه پاسخ این سوالتان را دریافت کنید.

برای مجلس عروسی چه لباسی بپوشم؟

شما با رعایت نکات زیر می توانید در در هر مراسمی بعنوان بانویی شیک و زیبا بدرخشید و به راحتی برای مراسم آماده شوید. شما با رعایت نکات ریزی که در ادامه آورده ایم می توانید به زنی زیبا در مراسم نبدیل شوید.
 

۱-مطمئن ترین لباس را بپوشید:

اگر به مهمانی ساده ای دعوت شده اید بهترین انتخابی که ممکن است به ذهنتان برسد کت و دامن است اما مطمئن ترین لباسی که میتوانید انتخاب کنید، پیراهن ساده ایست که کوتاه نباشد. شما به راحتی میتوانید پیراهن بلند را با کفشی زیبا ست کنید و با صرف کمترین زمان برای استایلتان در مراسم بدرخشید.
 

۲-دامن بلندی بپوشید:

شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است برای مراسم عروسی دامن کوتاهی بپوشم اما این باور بهتر است تغییر کند زیبا مجلسی عروسی جایی برای به نمایش گذاشتن دامن کوتاه نیست. بهتر است از پیراهن و یا دامن های بلندی استفاده کنید که تا نوک پایتان باشد. با توجه به اینکه شما در مجلس عروسی مدام در حال بلند شدن و نشستن هستید، خیلی مناسب نیست که مدام دامنتان را پایین بکشید و مرتب کنید. همچنین همیشه سعی کنید ساده و ظریف باشید.

 
 

۳-از لباس های رنگی استفاده کنید:

لباس های رنگی متنوع با جنس دانتل یکی از بهترین انتخاب ها برای مجلسی عروسی که شما دعوت شده اید می باشد. همینطور کارشناسان مد و زیبایی توصیه میکنند که بهتر است در مراسم عروسی از لباس های تک رنگ و ساده استفاده کنید. همینطور توصیه شده است که از رنگ های نسبتا روشن استفاده کنید و از رنگ های مشکی و تیره بپرهیزید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که سعی کنید در هر مراسم لباس متفاپتی بپوشید و از لباس هایی که در مراسم گذشته استفاده میکرده اید، استفاده نکنید. به عنوان مثال اگر در مراسم قبلی از لباس راه راه افقی استفاده کرده اید، سعی کنید در این مراسم از لباس راه راه عمودی استفاده کنید.
 

۴-لباس سفید یا مشکی نپوشید:

طبق گفته کارشناسان مد باید از هر لباس سفیدی اجتناب کنید، زیرا این رنگی است که معمولا عروسی ار آن استفاده میکند، بهتر است برای احترام به عروس از رنگ سفید دوری کنید مگر اینکه عروس و داماد از شما تقاضا کنند که با استفاده از این رنگ با عروس ست کنید. همینطور پوشیدن لباس های تمام مشکی برای مراسم شاد عروسی چندان جالب نیست. حتی با وجود اینکه امروزه ست های مجلسی مشکی بسیار ترند شده اند اما باز هم بنا به توصیه کارشناسان مد و فشن بهتر از ست های تماما مشکی دوری.

 


 
 

۵-کیف کوچک دستی استفاده کنید:

معمولا خانم ها عادت دارند تمام وسایل مصرفی شان را داخل کیف بزرگی با خودشان حمل کنند اما در مراسم عروسی بهتر است از بردن وسایل غیر ضروری به مراسم عروسی دوری کنید و آن ها را در ماشین و یا خانه بگذارید. سعی کنید از کیف کوچک مجلسی برای مراسم عروسی استفاده کنید.
 
 

۶-کفش های راحت تر بپوشید:

طبیعتا منظور ما از کفش های راحتی، کفش های صورتی یا سفید اسپرت و راحتی تان که در بیرون از منزل میپوشیدن نیست. منظور از کفش راحتی، کفش مجلسی و زیبایی است که در عین حال راحت باشد که بتوانید چندین ساعت آن را بپوشید و اذیت نشوید. بخصوص اگر شما از نزدیکان عروس باشید، باید تا انتهای مراسم همراه او باشید. به همین دلیل است که باید برای خودتان ارزش قائل باشید و از کفش های راحتی و در عین حال شیک و زیبا استفاده کنید.

 


۷-در صورت امکان در مورد مراسم سوال بپرسید:

در خیلی از مراسمات عروسی رسم بر این است که عروس و داماد از مهمانان خود درخواست میکنند که برای مجلس عروسی از رنگ مشخصی استفاده کنند. پس سعی کنید همیشه قبل از رفتن به عروسی نسبت به آگاهی به قوانین و رسومات شان اقدام کنید.
 

۸-برای مراسم عروسی یک کت شیک بپوشید:

پوشیدن کت مجلسی شیک در فضاهای باز که ممکن است در انتهای شب هوا کمی رو به سردی برود، کاری عاقلانه است. البته توجه داشته باشید که کتی را انتخاب کنید که با دیگر لباس هایتان هماهنگ باشد.

 
 

۹-از اکسسوری و زیورآلات مناسب بیش از حد استفاده نکنید:

سعی کنید که از اکسسوری و جواهراتی استفاده کنید که متناسب با لباس و پوشش شما در مراسم عروسی باشد. همچنین باید از جواهراتی ساده استفاده کنید. کارشناسان مد و زیبایی توصیه میکنند که از جواهراتی استفاده کنید که نشان دهنده ظرافت زنانه شنا باشد. استفاده از جواهرات بسیار براق و بزرگ میتواند باعث انحراف توجه افراد شود.

 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

یک نظر بگذارید

توصیه شده