زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

کیم کارداشیان  جنجالی ترین سلبریتی جهان
سلبریتی ها پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ نظر (0)

کیم کارداشیان جنجالی ترین سلبریتی جهان

کیم کارداشیان یکی از خواننده ها و مدلینگ مشهور در دنیا هست که به شهرت بسیار زیادی مشهور شده هست . در این مقاله قصد داریم شمارا بیشتر با این هنرمند آشنا کنیم فیزیک او که همراه با چندین عمل زیبایی و ورزش های مخصوصاً و ناب به این شکل جذاب درآمده هست, تبدیل به یکی از مهمترین دلایل جذابیت کیم کارداشیان در صنعت مدو رسانه شده هست.این جذابیت در حدی هست که شمار زیادی از دختران و زنان در دنیا در تلاش هستند که اندام خودرا شبیه به کیم کارداشیان نموده و از استایل و تیپ او اطاعت کنند.

شهرت استایل کیم کارداشیان در صنعت مد

کیم کارداشیان یکی از موفق‌ترین افرادی هست که در صنعت مد فعالیت میکند; زیرا لباس هایی که او می پوشد به سرعت تبدیل به تصویر روی جلد مجله ها و نشریات مد و صنعت سرگرمی می‌شود و طرفداران بسیاری که در سراسر دنیا دارد, با الگوبرداری از لباس هایی که او پوشیده هست, به فروشگاه های لباس سرازیر شده و لباس های شبیه به لباس های کیم کارداشیان را تهیه می نمایند. اما فعالیت های او به طراحی و پوشیدن لباس ختم نمی‌شود, جدیدا کیم کارداشیان برندلوازم آرایشی مختص به خودرا نیز وارد بازار نموده هست که با پیشباز بسیار زیادی در بین طرفدارانش روبه‌رو شده هست. چندی گذشته نیز برند عطر خود رابه بازار عرضه نمود کهاین برند هم با فروشی سرسام آور توانست تمام انتظاراتی که از یک مدل بسیار مشهور به اسم کیم کارداشیان وجود دارد را برآورده نماید.


  
 

زندگینامه و خانواده کیم کارداشیان

به گزارش تالاب کیم نوئل کارداشیان دختر وکیل بسیار مشهور کشور کشور آمریکا رابرت کارداشیان هست. او با این که پدری ارمنی و مادری اسکاتلندی- سوئدی دارد اما در کشور ایالات امریکا به دنیا آمده هست. در حال آماده مادر او کریس جنر هم یکی از افراد مشهور صنعت سرگرمی هست که البته به موجب برنامه تلوزیزیونی که مختص کیم و خانواده اش ساخته شد, شهرت بسیار زیادی در رسانه ها و صنعت مد و سرگرمی پیدا کرده هست.
همچنین ناپدری او که روزی از ورزشکاران مشهور و مدال آور در کشور ایالات امریکا بوده هست درسال های اخیر با تغییر جنسیت خود باعث مشهور شدن اکثر این خانواده در رسانه ها گردید. هیچکس فکر نمیکرد دختری که هنگامی به عنوان آرایشگر یک چهره مشهور دیگر به اسم پریس هیلتون وارد رسانه‌های مد و فشن شد, بتوانند یکی از بزرگ ترین برند های تبلیغاتی دنیا را صاحب شده و تبدیل به یکی از مشهور ترین, مشهور ترین افراد صنعت مد و سرگرمی شود.اما کیم کارداشیان توانست با کمک رسانه‌های کشور ایالات امریکا این موقعیت بسیار فوق العاده رابه دست آورد و رویای خودرا جامه عمل بپوشاند.

 


 

 
 

نحوه مشهور شدن کیم کارداشیان

البته یکی از مهمترین اتفاقاتی که باعث شد کیم کارداشیان به یکی از مشهورترین انسان های روی زمین تبدیل شود پخش فیلم روابط خصوصی او با دوست پسر سابقش بر رویاینترنت بود. در هر صورت کیم با عنوان کردن این مسئله که اطلاعی از پخش فیلم نداشته از کمپانی پخش کننده این فیلم بر روی اینترنت شکایت کرد ودر انتها با دریافت 5 میلیون دلار غرامت, رضایت به عدم پیگیری پرونده داد.

 


زندگی و همسر کیم کارداشیان کانیه وست

در حال آماده کیم با همسرش کانیه وست که یکی از مشهور ترین خواننده های سبک رپ در کشور کشور آمریکا هست زندگی میکند. انها دارای دو فرزند می باشند.

 


 
 

هیکل جذاب کیم کارداشیان و ایجاد مد اخیر در اندام بانو ها

مضمون بسیار جالبی که در مورد کیم کارداشیان وجود دارد ظهور او در هنگامی هست که استاندارد جذابیت برای زنان لاغری بیش از حد و همین طور مو های بلوند و پوست سفید بود. او با عبور کردن از تمام این کلیشه ها توانست فیزیک خود و همین طور نحوه آرایشکردن و رنگ تیره موهایش را به عنوان سمبلی از جذابیت زنانه در نقاط مختلف دنیا به اثبات برساند. با توجه به این که کیم کارداشیان یک مدل هست از لباس های بسیار زیادی استفاده می‌کند. این لباس ها از برندهای متمایز هستند که البته همگان در قرارداد با کیم کارداشیان هستند. بدین معنی که شمار زیادی از برندهایی که کیم استفاده میکند برند هایی هستند که بابت این که کیم کارداشیان آن ها را بپوشد به او پول پرداخت میکنند. اما او طی گفتگو ای اعلام کرد که به دو برند روبرتو کاوالی و لانوین علاقه بسیار زیادی دارد.

 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

مطالب مرتبط

یک نظر بگذارید

توصیه شده