زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

بابک جهانبخش
سلبریتی ها پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ نظر (3)

بابک جهانبخش خواننده مشهور پاپ ایران

بابک جهانبخش از خوانندگان مشهور پاپ ایران در سال 1362 در بوخوم دیده به جهان گشود. بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی‌تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

بیوگرافی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد؛ و سپس به دنبال مدرک صدا گذاری موسیقی رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

 
 

اصول لباس پوشیدن بابک جهانبخش

شاید باید تیپ این هنرمند خوب کشورمان را به دو بخش تقسیم کنیم. لباس کنسرت و غیر کنسرت! بابک جهانبخش یکی از پرکار‌ترین خوانندگان پاپ در کشور است که هر سال تعداد زیادی تور موسیقی به نقاط مختلف کشور و گهگاهی هم به سایر نقاط جهان دارد. تیپ بابک اصولا کلاسیک است و علاقه او با پدر شدن و افزایش سن بیشتر به سمت کت و شلوار، و یا جلیقه با شلوار پارچه‌ای رفته است.

 


 


رنگ مشکی:

این رنگ بدون شک یکی از کاربردی‌ترین رنگ‌ها میان هنرمندان است. مشکی به طرز معجزه آسایی به اندام مختلف می‌آید و به همین دلیل مورد توجه استایلیست‌های هنرمندان است.

 


 


رنگ آبی:

دومین و مهم‌ترین رنگی که بابک جهانبخش از آن به خوبی استفاده می‌کند آبی است. رنگ آبی، احساس آرامش را به ذهن می‌آورد و معمولاً نشانگر صلح، امنیت و نظم است.

 

اکسسوری

بابک جهانبخش خیلی اهل استفاده از اکسسوری نیست و جز عینک آفتابی کمتر اکسسوری را می‌بینیم که وی استفاده کند. هر چند گهگاهی از پوشت و دستبند هم استفاده می‌کند.

 

مدل مو و آرایش صورت

مدل ریش و موهای بابک جهانبخش طی این سال‌ها چندان تغییر نکرده است. ته ریشی که این روزها کمی بلندتر شده و موهایی که به یک سمت شانه شده‌اند. این مدل مو تناسب مناسبی با فرم مربعی صورت بابک دارد.

 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

مطالب مرتبط

نظرات

  • یاسمن کردزنگنه
    ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۱۸

    ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️دوستت دارم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

یک نظر بگذارید

توصیه شده