زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 ست کردن لباس قرمز
رنگ شناسی پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ نظر (0)

راهنمای ست کردن لباس قرمز , قرمز رنگی جذاب اما خطرناک

راهنمای ست کردن لباس قرمز ، همیشه یکی از پر چالش ترین موضواعت برای افراد بوده است و دلیل آن نیز این است که رنگ قرمز در دسته رنگ هایی است که باید بسیار با احتیاط مورد استفاده قرار بگیرد. اگر هوشمندانه از این رنگ استفاده کنید می توانید در جلب توجه افراد بسیار موفق باشید، اما استفاده غیر اصولی از رنگ قرمز در استایل، می تواند خطرناک باشد. اگر به رنگ قرمز علاقه دارید اما نمی دانید چگونه آن را در استایل های خود ست کنید، در این مطلب همراه ما باشید تا شما را با روشهای ست کردن مانتو های قرمز، پالتوهای قرمز، روش ست کردن لباس قرمز و دیگر استایل های قرمز خواهیم گفت.

 رنگ قرمز را به خوبی بشناسید !

برای استفاده از هر رنگی در استایل خود، بهتر است در ابتدا به انرژِی درونی آن رنگ پی ببرید و آن را به خوبی بشناسید. رنگ قرمز از جمله رنگ های بسیار پر انرژِی می باشد که می تواند انرژی بسیار زیادی را به جمع انتقال کند. رنگ قرمز می تواند توجه بسیار زیادی را به خود جلب کند، بنابراین اگر انسان گوشه گیری هستید استفاده از این رنگ چندان مناسب نخواهد بود. حال که به طور مختصر با انرژی این رنگ آشنا شده اید در ادامه شما را با روش های ست کردن لباس های قرمز خواهیم گفت

 
 
 

پوشیدن لباس های قرمز برای چه سنینی مناسب می باشد؟

یکی از سوالات رایج برای افراد دراستفاده از لباس هایی با رنگ های جیع این است که برای چه سنینی این رنگ ها مناسب می باشنند؟ افرادی که از لباس های قرمز رنگ استفاده می کنند بهتر است سن شان بیشتر از ۴۵سال نباشد. در سنین بالاتر از ۴۵ بایستی از رنگ های خنثی استفاده شود. رنگ هایی مانند کرمی، طوسی، مشکی، سرمه ای و …
 

لباس های قرمز را با چه رنگ هایی ست کنیم؟

اگر به صورت سطحی بخواهید به رنگ هایی که قابلیت ست شدن با رنگ قرمز را داشته باشند، تمام رنگ های موجود کاندید خواهند شد اما بهترین رنگ ها قطعا مشکی، سفید،بنفش، نارنجی و سبز می باشد. کارشناسان مد و فشن بر این عقیده هستند که تناژ های مختلفی از رنگ قرمز نیز گزینه خوبی برای ست شدن با لباس های قرمز می باشد. از سوی دیگر استفاده از طیف های مختلف رنگ آبی و زرد ممنوع می باشد. البته همانطور که اشاره کردیم رنگ های بنفش و نارنجی از این قائله مستثنی هستند و در صورت ست شدن با لباس های قرمز، استایل جذابی شکل خواهد گرفت.

 
 

چه اکسسوری هایی را با لباس های قرمز ست کنیم؟

اکسسوری ها همیشه یکی از مهم ترین فاکتور ها برای تکمیل کردن هر استیالی بوده اند. نوع اکسسوری هایی که با لباس های قرمز استفاده می کنید،تفاوتی با دیگر لباس های رنگی ندارد، و تنها باید به رنگ اکسسوری دقت کنید. رنگ های سفید، سبز،مشکی، بنفش و نارنجی از بهترین رنگ های برای انتخاب اکسسوری های شما خواهند بود که اینبار رنگ سفید اقبال بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها دارد. اکسسوری های سفید شما را فردی محترم نشان می دهد و جذابیت استایل شما را دوچندان می کند.
 
 

راهنمای انتخاب لباس مجلسی قرمز

اولین موضوع انتخاب مدل لباس می باشد، اگر قد بلندی دارید بهتر است از مدل های بلند و راسته استفاده کنید. اگر قد کوتاه و اندام های تپلی دارید بهتر است از لباس های تا زانو و آزاد استفاده کنید.
خانم های قد کوتاه بهتر است از پیراهن های یقه هفت استفاده کنند و اقبال کمتری به لباس های مجلسی بلند داشنه باشند. اگر به مهمانی خاصی دعوت هستید، می توانید لباس هایی با گلدوزی های زیاد و شلوغ استفاده کنید اما اگر قصد استفاده در مهمانی های ساده، جشن های تولد یا دورهمی های مختل را دارید از نمونه لباس های مجلسی ساده استفاده کنید.

 

راهنمای ست کردن پالتو قرمز

اگر به استفاده از پالتو قرمز علاقه مند هستید بایستی دیگز آیتم های خود را از رنگ های متضاد انتخاب کنید. هرگز یک استیال سر تا پا قرمز جذابیت زیادی نخواهد داشت. در استایل زمستانی می توانید از پالتو، شنل، بارانی، یا بافت های گرم قرمز رنگ استفاده کنید. شلوارهای جین مشکی، از بهترین گزینه ها برای ست شدن با استایل قرمز رنگ می باشد.

 
 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

یک نظر بگذارید

توصیه شده