زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 تتو مینیمال
آرایشی و زیبایی پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ نظر (2)

جدیدترین مدل های تتو مینیمال

تتو مینیمال دخترانه ، موضوعی است که قصد داریم در این مقاله از مجله تخصصی مد و پوشاک زیپ به آن بپردازیم. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا عکس جدیدترین مدل های تتو مینیمال ۲۰۲۱ را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما کاربران عزیز کاریزما ارائه کنیم. پس اگر به دنبال طرح های جذاب تتو میگردید، پیشنهاد میکنم حتما تا انتهای مقاله تصاویر را با دقت مشاهده کنید و از مدل های تتو که برای شما فراهم کرده ایم بهترین ایده را برای خودتان بگیرید.

عکس مدل های تتو مینیمال دخترانه

امروزه روز به روز به محبوبیت تتو افزوده میشود و همینطور تعداد اشخاصی که تتو میکنند هم بیشتر می شود. حال شاید از خودتان بپرسید که تتو مینیمال چیست و چه کاربردی دارد؟ به طور کلی میتوان تتو های مینیمال و ساده را به تتو هایی نسبت داد که با وجود سادگی و جذابیتی که دارند، بیان کننده ایده و مفهومی عمیق باشند. در تتوهای مینیمال جزئیات را بولد نمیکنند و سعی بر این است که با وجود سادگی معنی و مفهوم تاتو را با زیبایی حداکثری منتقل کند.

  


 


 


 


 


یکی از مهمترین ویژگی های تاتو مینیمال و ساده، کوتاه و مختصر بودن و دقت زیاد تتو است. همچنین به دلیل کوچک بودن طرح های تاتو مینیمال، این طرح ها را در هرجایی از بدن که خواسته باشید میتوانید قرار دهید. البته باید توجه داشته باشید که هر تتو با توجه به محل قرار گیری اش ممکن است معنی و مفهوم متفاوتی داشته باشد.

 

 

تتو مینیمال را کجا بزنیم؟

بعضی از طرح ها هم مستلزم دیده شدن است و بهتر است این طرح ها را در جایی خالکوبی کرد که دیده شوند. از جمله نقاطی که در سبک تتو مینیمالیستی میتوان این مدل ها را روی آن قسمت خالکوبی کرد را در ادامه بیان میکنیم:
 
1_تتو روی پا
2_روی انگشت دست
3_روی ساق پا
4_داخل مچ دست
5_خالکوبی روی بازو های دست
6_تاتو روی گردن
 
 

1
 
 

2
 


3
 
 
 
4
 
 

5

 
6

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

نظرات

  • امیر حسین
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۲

    مجله شما را من در زمان استراحت مطالعه میکنم و میخواستم بگم پیچتون عالیه خسته نباشید

  • امیر حسین
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۰:۲۶

    مجله شما را من در زمان استراحت مطالعه میکنم و میخواستم بگم پیچتون عالیه خسته نباشید

یک نظر بگذارید

توصیه شده