زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

پنج مدل کیف که خانم‌
کیف و کفش پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ نظر (0)

پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند

کیف‌های زنانه تنها وسیله ای برای حمل لوازم ضروری روزانه شما نیستند، بلکه بخش مهمی از اکسسوری‌های شما هستند که نقش مهمی در زیبایی استایل روزمره و رسمی شما دارند و به عبارتی آن را کامل می‌کنند. مدل‌های متنوعی برای کیف زنانه وجود دارد و قطعا شما به همه این مدل‌ها نیاز ندارید اما چند مدل کلی در این میان اهمیت و کاربرد بیشتری دارند و در موقعیت‌های مختلفی به آن‌ها از نظر کارکردی و استایل نیاز پیدا می‌کنید. پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند را در این مطلب ببینید.

1_کیف زنانه بزرگ و جادار

کیف‌های اورسایز علاوه بر اینکه می‌توانند همه چیز را در خود جای دهند تطبیق پذیری بالایی هم دارند. این کیف‌ها از اوایل قرن بیستم معرفی شد و از آن زمان به حضور خود در دنیای مد ادامه داده است چون کاربرد زیادی دارد و همه خانم‌ها به آن نیاز دارند. گاهی هم ضروری است که لوازم زیاد و بزرگی را با خود حمل کنیم. این شرایط در سفرهای کوتاه، خرید‌های روزمره یا رفتن به محل کار پیش می‌آید، مثلا لازم است لپ تاپ خود را برای تعمیر به نمایندگی فروش ببرید و به کیف لپ تاپ خود دسترسی ندارید و در همین زمان شما به یک کیف دستی بزرگ و جادار نیاز پیدا می‌کنید. 

 

 

2_کیف زنانه متوسط

اگر کیف‌های بزرگ برای شما زیادی بزرگ است و وسایل روزمره شما نمی‌تواند آن را پر کند شما به یک کیف متوسط نیاز دارید. این کیف‌ها مدل‌های متنوعی دارند و برای همه سلیقه‌ها مناسب هستند. کیف مناسب محیط کار باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد از جمله این که جادار باشد، شما چیزهای مختلفی را در محیط کار نیاز خواهید داشت از جمله لوازم شخصی، اداری و حتی خوراکی. پس کیف شما باید جای کافی برای همه این چیزها داشته باشد.
 


3_کیف کتابی دستی

چند فصلی است که کیف‌های کتابی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و طراحان مدل‌های خاص و متنوعی از این کیف‌ها را معرفی کرده‌اند که مورد توجه خانم‌های خوش لباس قرار گرفته است. این کیف می‌تواند در گردش‌های روزانه و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار گیرد. کیف‌های کتابی از مدل‌های قدیمی و کلاسیک کیف زنانه هستند که قبلا به عنوان کیف مجلسی مورد استفاده قرار می‌گرفتند اما اکنون با معرفی مدل‌های متنوع و جذاب جدید، کاربرد آن‌ها کمی تغییر کرده است و شما می‌توانید از کیف کتابی خود به عنوان یک کیف دستی روزمره هم استفاده کنید.

 

4_کوله پشتی

شاید کوله پشتی شما را به یاد روزهای مدرسه بیاندازد ولی راحتی در استفاده از آن به خصوص زمانی که چیز سنگینی مثل لپ تاپ حمل می‌کنید داشتن آن را ضروری خواهد کرد.

5_کیف دوشی کوچک

در سال‌های اخیر مینی بگ‌ها یا کیف‌های کوچک زمینه خوبی برای نشان دادن خلاقیت طراحان بوده است و به محبوبیت این کیف‌ها میان خانم‌ها منجر شده است. هرچند این کیف‌ها تنها برای شیک پوشی نیستند و برای زمانی که وسایل زیادی همراه ندارید و می‌خواهید بیرون بروید از جهت کاربردی هم اهمیت پیدا می‌کنند.  چنین کیفی دقیقا همان چیزی است که شما برای یک خرید کوتاه در شهر نیاز دارید و تنها قرار است کیف پول و تلفن همراه خود را با خودتان ببرید.

 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

یک نظر بگذارید

توصیه شده