زیپ | مجله اینترنتی لباس، مد ، فشن و زیبایی

 استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی
سلبریتی ها پرنیا آیتی ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ نظر (1)

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی؛ زوج تازه سینمای ایران

اخیرا نوید محمدزاده پستی منتشر کرده و خبر از ازدواج خود با فرشته حسینی را داده است. به همین بهانه به بررسی استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی پرداخته‌ایم تا با شباهت‌های استایل آن‌ها نیز آشنا شوید.

پوشیدن کلاه‌های رنگی

فرشته حسینی و نوید محمدزاده هر دو جسارت بسیار زیادی در پوشش خود دارند. کلاه‌های رنگی از اصلی‌ترین آیتم‌های پوشش نوید محمدزاده و فرشته حسینی هستند. فرشته حسینی در اکران فیلم درساژ، کلاه سبز رنگی به سر گذاشته بود که او را جذاب‌تر از همیشه می‌کرد و نوید محمدزاده نیز بارها با کلاه‌های رنگی دیده شده است.

 


 


پوشیدن بوت‌های بندی

بوت‌های بندی در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند این بوت‌ها را با شلوارهای جذب بپوشند، اما به نظر می‌رسد در این مورد فرشته حسینی و نوید محمدزاده کاملا هم‌سلیقه هستند و ترجیح می‌دهند بوت‌های بندی خود را با شلوارهای گشاد و کوتاه بپوشند، که البته خاص‌تر است.

 

تنوع در مدل مو

فرشته حسینی را بارها با مدل موهای متنوع دیده‌ایم. از مدل موی فر گرفته تا موی کوتاه صاف و اخیرا هم با سر تراشیده شده. نوید محمدزاده نیز در انتخاب مدل مو جسارت بسیاری به خرج می‌دهد. شاید تصور کنید که پسرها نمی‌توانند مدل موهای متنوعی داشته باشند، اما نوید محمدزاده اثبات کرده که این تصور کاملا اشتباه است.

 

 

عینک‌های مشابه خاص

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در انتخاب عینک نیز معمولا هم سلیقه عمل می‌کنند. این زوج دوست داشتنی سینمای ایران را بارها با عینک‌های ست دیده‌ایم. اکثر این عینک‌ها ظاهری خاص و منحصر به فرد دارند که با استایل و پوشش خاص این دو نفر همخوانی دارد. انتخاب همین عینک‌ها نیز نشان از جسارت این زوج در پوشش دارد.

 

 

جسارت منحصر به فرد در پوشش

اینکه فردی بتواند بدون در نظر گرفتن نظر دیگران درباره استایلش، لباسی که دوست دارد را بپوشد، اوج جسارت او را نشان می‌دهد. نوید محمدزاده و فرشته حسینی دقیقا از آن دسته افرادی هستند که با جسارت کامل لباس‌هایی منحصر به فرد را انتخاب کرده و به تن می‌کنند. لباس‌هایی که اغلب هم مطابق ترندهای روز دنیا هستند.

 

 


کفش آدیداس

اسنیکرزهای آدیداس محبوبیت بسیار زیادی دارند و معمولا با استایل‌های مختلف ست می‌شوند. نوید محمدزاده و فرشته حسینی نیز پیشتر با این کفش دیده شده‌اند. فرشته حسینی در اکران فیلم «رفتن» با این کفش‌ها دیده شد و نوید محمدزاده نیز در یکی از تصاویری که در اینستاگرام خود منتشر کرده بود، این کفش‌ها را به پا داشت.


  
 

پرنیا آیتی [ سردبیر مجله اینترنتی زیپ ]

سردبیر اولین مجله اینترنتی و رسانه دیجیتال مدفشن دراصفهان به اسم مجله اینترنتی زیپ. نویسنده و تحلیلگر مد، روایتگر برند ها، لباس ها، تاریخچه پارچه، اکسسوری و ملزومات لباس و ‏مشاوره ‏طراح لباس هستم.

نظرات

  • سارا
    ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۵

    خیلی جالب بود

یک نظر بگذارید

توصیه شده